Kuchyně V této kategorii není žádné zboží.

V této kategorii naleznete horní a dolní skříňky, potravinové skříně, výsuvné odpadkové koše, výsuvné boxy Wireli, závěsné systémy, multifunkční sloupy a doplňky do kuchyně.
DOPRAVNÉ ZDARMA pro všechny objednávky nad 1500,-
z kategorií kuchyně a šatna. 

V této kategorii naleznete horní a dolní skříňky, potravinové skříně, výsuvné odpadkové koše, výsuvné boxy Wireli, závěsné systémy, multifunkční sloupy a doplňky do kuchyně.
DOPRAVNÉ ZDARMA pro všechny objednávky nad 1500,-
z kategorií kuchyně a šatna. 

Zobrazit celý popis ..

Podkategorie

 • Dolní skříňky
 • Horní skříňky
 • Potravinová skříň

  Potravinová skříň je ekonomickým a přitom velmi přehledným řešením uložení zásob v moderní kuchyni. Hlavní výhodou potravinových skříní je velká úložná kapacita, snadný a pohodlný přístup z obou stran.

 • Vestavné odpadkové koše

  Místa v kuchyni není nikdy dost a většina z nás má ráda věci pěkně na svém místě, aniž by nám překážely. Nabízíme moderní řešení, které elegantně skryje odpadkový koš do kuchyňské linky či jakékoli skříně dle vašeho výběru. Stačí si zvolit typ dle šířky skříně a počtu nádob a vybrat si z naší nabídky vestavných odpadkových košů do kuchyně.
   

 • Výsuvné boxy Wireli

  Svádíte doma neustálý boj s nedostatkem místa a to zejména v kuchyni? Když se pořádně podíváte, najdete ve většině případů spoustu nevyužitého místa, které jste
  doposud přehlíželi. Přinášíme vám ideální řešení, díky kterému naleznete nové skladovací prostory i tam, kde byste je vůbec nečekali.
  Pro hloubky skříněk: 300, 350, 400, 450, 500, 550 mm 

 • Závěsný systém - railing

  Závěsný systém je nejen funkčním, ale i dekorativním prvkem kuchyně, umožňující praktické a přehledné uložení kuchyňských potřeb. Jde o velmi jednoduchý systém tyčí, úchytek, háčků a praktických závěsných polic, který lze v kuchyni využívat mnoha způsoby. Výhodou je velmi snadná montáž.

 • Hliníkový závěsný systém

  Je to jednoduchý a elegantní systém vhodný do každého prostoru. Velice zajímavý interiérový doplněk vhodný jak do kuchyní, šaten, předsíní, pracoven, tak i do veřejných prostor, jako jsou hotely, obchody a kanceláře.

  Dostupnost jednotlivých komponent Vám bude sdělena za základě dotazu, nebo objednávky. 

 • Doplňky kuchyně

  Držáky, věšáky, odkapávače....

 • Multifunční sloup

  Multifunkční sloup umožňuje kreativní a funkční zařízení kuchyně a obývacího pokoje pomocí ocelových sloupů v kombinaci s praktickými držáky a poličkami.Sloup o průměru 45 mm nabízíme ve třech povrchových úpravách:chrom, chrom mat.Snadná montáž a široká škála funkčních komponentů,staví tento systém do popředí obliby při zařizování obytných prostor.